pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Yenimahalle Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi 1949 yılında o dönemin belediye başkanı Ragıp Tüzün tarafından yerleşim alanı olarak planlanmıştır. Özellikle dar gelirli ve işçi grubuna yönelik toplu konutlar yapılan bu alanda ilk projeler iki karlı olarak yapılmış olsa da günümüzde oldukça yüksek katlı konut projelerinin de merkezi olmaktadır.

1957 yılında merkez haline gelen bu semt engebeli bir arazi üzerine kuruludur. Genel olarak bakıldığında ise ilçenin yüz ölçümü 274 km2 dir. Semt içerisinde Yenimahalle Nakliyat hizmetleri veren firmamız bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tercih edilmektedir. Nakliye alanında eşyalarınızın çizilmesine dahi fırsat vermeyen firmamız, eşyalarınız ile birlikte güveninizi de taşıdığının farkında olmaktadır.

Evden eve nakliyat çalışmaları içerisinde taşınma işinizi Arapsaçı olmaktan kurtarmaktayız. Her iş ehlinin elinde kolaydır. Alanında uzman ekiplerimiz uzun yılların tecrübesi ve kullandıkları teknolojik cihazlar sayesinde kurumsal çalışmalar yürütmektedir.

Kendi kendinize koltuklarınızın yerini değiştirirken bile belinizi ağrıtabilir, eşyalarınızda çizikler oluşturabilirsiniz. Taşıma ekiplerimiz hangi eşyanın nasıl daha pratik bir şekilde taşınacağını bildikleri için eşyalarınızı sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde araçlara yükleyebilmektedir.

Bu alanda Yenimahalle Nakliyat firmamız ambalajlama çalışmalarında da her kullanıma özel malzemeler ve yöntemlerle paketleme çalışmalarını yürütmektedir. Mobilyalarınız tek tek demonte olarak paketlenmekte ve bu şekilde taşıma esnasında oluşabilecek çizilmelere karşı güvence altına alınabilmektedir.

Ofis taşımacılığı çalışmalarımızda ambalajlama çok daha önemlidir. Çünkü dijital cihazlar yaşanabilecek sarsıntı durumlarında bile hasar görebilir. Bu tarz cihazların taşınmasında sigortalı taşımacılık hizmetlerimizde öne çıkmaktadır.

Hazırlanan poliçeler bir tedbir olmakta ve taşınan eşyalarınızın tamamen firmamızın kurumsal çalışmalarının güvencesi altında yer alabilmektedir. Araçlar içerisinde de bu hassas cihazların yerleştirilmesinde farklı ve özenli metotlar takip edilmektedir. Asansörlü nakliyat çalışmaları ise Yenimahalle Nakliyat firmamızın artık her alanda kullandığı bir araç olmaktadır.

Oldukça yüksek binalara ulaşan bu araçlar sayesinde eşyalarınızın bir düzlem üzerinde yere kadar güvenli bir şekilde taşınıyor. Yeni adreslerine de aynı sistem ile taşınmalar mümkün olmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa olsun eşyalarınızı tek seferde, ekonomik bir şekilde taşıyabilmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3