pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Sincan Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin 6. İlçesi olan Sincan, 384 km2 yüzölçümüne sahiptir. Denizden yüksekliği ise 855 metre olmakta ve tarihi 17. Yüzyıla kadar uzanan bu semt, Cumhuriyet zamanında Bulgaristan ve Romanya’dan gelen göçmenlerin yerleştirildiği alan olmaktadır. Gelen göçmenler yanların getirdikleri lalelerle zaman içerisinde semti lale bahçesine çevirmiştir.

Ankara merkezine 20 km uzaklıkta yer alan ilçe, genellikle dağlık alanlarla kuşatılmıştır. İlçe toplarını Ankara Çayı sulamakta ve verimli topraklara sahip olmaktadır. Sem içerisindeki nakliyat taleplerinde ise Sincan Nakliyat firmamız öne çıkıyor. Özellikle kurumsal bir firma olarak; metotları, geniş araç filosu, deneyimli taşıma ekipleri ve modern araç kullanımları ile nakliyat alanında sorunsuz ve kaliteli çalışmalar sunmaktadır.

Ankara ülkemizin başkenti olması itibari ile pek çok etkinliğe ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu organizasyonlarda temsilci olabilmek adına firmalara fuar taşımacılığı alanında da destek olan firmamız, fuar alanları ile ilgili prosedürleri bilmekte ve uyumlu çalışmalar oluşturmaktadır.

Bunun yanı sıra ister şehir içi, ister şehir dışı taşımacılık çalışmalarında sigortalı taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Genel olarak her müşteri ve taşıma programı için ayrı olarak hazırlanan poliçeler, yollarda karşılaşılabilecek kazalara karşı bir tedbir olabilir. Ancak Sincan Nakliyat hizmetlerimizin tamamında firma güvencesi sunulmaktadır. Eski dönemlerde olduğu gibi eşyaların battaniyelere sarılarak karga tulumba taşınması söz konusu değildir. Firmamız kendini nakliyat alanında her geçen gün biraz daha fazla yeniliyor.

Sektör içerisindeki tüm yenilikleri takip eden firmamız, müşterilerimize her zaman çok daha kaliteli çalışmalar sunma hedefi ile yola çıkmaktadır. Taşıma alanında metot ve araçlar çok önemlidir. Eşyalarınızın tek tek sökülerek paketlenmesi, esasında taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı da önemli bir tedbir olmaktadır.

Bu şekilde beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle kaplanması, oluşabilecek çizikler gibi sorunların da önüne geçmektedir. Taşınacak alan yüksek katlarda olduğunda ise daha pratik bir taşıma metodu olarak Sincan Nakliyat asansörlü taşıma hizmeti öne çıkmaktadır. Bu şekilde daha az eleman ile 3+ 1 bir evin eşyaları çok daha kısa bir süre içerisinde yeni adresine ulaştırılabilecektir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3