pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

Eski ismi Koç Hisar olan Şereflikoçhisar, Ankara’nın güney sınırındaki bir ilçesidir. İl merkezine oldukça uzak olan ilçe, 1933 yılında Aksaray’a bağlı olsa da, sonrasında bu ilin ilçe olması ile Ankara’ya bağlanmıştır. İlçenin şerefli ünvanı Atatürk tarafından Çanakkale savaşında verilen şehitlerinden dolayı olmaktadır.

Hititlerden bu yana yerleşim biri olan ilçe, M. Ö. 334 yılına kadar uzana bir geçmişe sahiptir. Genel olarak kıraç bir arazisi bulunan ilçe Hirfanlı barajı ve Tuz Gölü arasında kalmaktadır. Semt içerisinde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat çalışmalarında Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz tercih edilmektedir. Oldukça özenli çalışmalarımız bulunmakta ve her taşıma organizasyonunu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak tamamlayabilmek adına planlı ve düzenli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat çalışmalarında eşyaların hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler ile kaplanarak taşınması sağlanıyor. Bu malzeme eşyalarınızı dıştan gelecek etkilere karşı önemli oranlarda korumaktadır. Özellikle eşyalarınızda çizikler oluşmasına dahi izin vermemek adına hoş kullanımlar tercih edebilirsiniz.

Bu alanda Şereflikoçhisar Nakliyat çalışmalarında asansörlü nakliyat hizmetleri ile de firmamız öne çıkmaktadır. Sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri an be an takip eden firmamız, teknolojik alanda yaşanan tüm gelişmeleri anında bünyesinde sunmaktadır. Bu şekilde nakliye alanında gelişen tüm ihtiyaçlara çok başarılı şekillerde çözümler üretilmektedir.

Depolama hizmetleri de bazı durumlarda oldukça kurtarıcı olabiliyor. Özellikle taşınma planlarınızda yaşanan aksiliklerin taşınma tarihinizi ertelemesi, ancak eski evinizin de anında boşaltılması gereken durumlarda firmamız depolama hizmetleri ile eşyalarınızı istediğiniz tarihe kadar muhafaza etmektedir.

Bu alanda Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat çalışmalarımız içerisinde tekstil taşımacılığı çalışmalarımızda oldukça pratik olmaktadır. Bu taşımacılık özelliklerinde askılı araç iç dizaynları bulunuyor. Özellikle fuar taşımacılıkları gibi ihtiyaçlarda geniş araç filosu ile hizmetler sunan firmamız eşyalarınızın tek seferde istediğiniz alana taşınmasını sağlamaktadır.

Nakliyat alanında farklı sorunlarla her an karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak firma olarak tüm bu sorunlara karşı hazırlıklı olan firmamız kalite odaklı çalışmalar yürütmektedir. Memnuniyetiniz en büyük referansımız olmakta ve sektör içerisinde bu şekilde aranan öncü bir firma olarak kalite standartlarımızı hep bir adım öteye taşıma planları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3