pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Pursaklar Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın metropol ilçeleri arasında yer alan Pursaklar, Çubuk ilçesinin eski yerleşim birimleri arasında yer alıyor. İlçenin isminin 1530 yılındaki Osmanlı kayıtlarında da rastlamak mümkün olmaktadır. Semt merkezi eski köy olarak bilinen alanda kurulmuştur. Ancak 60’lı yıllarda yaşanan bir heyelan yerleşim birimlerine Çoraklık mevkiine doğru kaydırmıştır. Özellikle 70’li yıllardan sonra nüfus çok hızlı bir şekilde artmıştır.

Günümüzde 21 adet mahallesi bulunan ilçenin nüfusu 140 bine yakın rakamlarda olmaktadır. Semt içerisinde nakliyat alanında aradığınız sorunların çözüm merkezi olarak hizmetler veren Pursaklar Nakliyat firmamız en kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktadır. Taşımacılık sektörü içerisinde zarar görmenize fırsat vermeden çalışmalar yürüten firmamız eşyalarınızın yeni adresine ulaşıncaya kadar tüm yolculuğunda titiz, özenli ve kurumsal çalışmalar içerisinde olmaktadır.

Nakliye çalışmalarında eşyalarınızda hasarlar bir yana en ufak çizikler oluşmaması adına tek kullanımlık ve eşyaların zarar görmesini önleyecek tarzlarda ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Eşyalar genel olarak ağırlıkları baz alınarak kolilere yerleştirilmektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız için kalın naylonlar kullanılmakta ve bu şekilde eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Bu alanda Pursaklar Evden Eve Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Nakliye sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çalışmalarındaki kalite standartlarını her geçen gün biraz daha fazla artırmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyetleri de artmakta ve nakliye sektörünün öncü isimleri arasında yerini almaktadır.

Ankara içine şehir içi nakliyat çalışmaları sunulmakta, Ankara dışında tüm Türkiye’ye de şehirler arası nakliyat çalışmaları sunulmaktadır. Şehirler arası nakliyat çalışmalarında Pursaklar Nakliyat firmamız sigortalı taşımacılık çalışmaları da yürütmektedir.

Ambalajlama ve araçlara yükleme alanında yapılan titiz çalışmalar eşyalarınız için çok önemli bir firma güvencesi olmaktadır. Bunun yanında eşyalarınızın için oluşabilecek kaza ve yangın gibi durumlara karşı da şehirlerarası nakliyat çalışmalarında poliçeler düzenlenerek kaliteli çalışmalar yürütülebiliyor.

Asansörlü araçlarda araç filomuz içerisinde en çok kullanılan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu araçlarımızın da düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Genel olarak araç filomuz kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olacaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3