pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Oran Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Oran Evden Eve Nakliyat

Ankara içerisinde oldukça lüks konut projelerinin yapıldığı bir alan olarak bilinen Oran, başkentin en gözde mekânları arasında yer alıyor. Bu alanda Oran Nakliyat taşınma sürecinizi profesyonel olarak tamamlayacak ekibi ile taşınma işinizi oldukça hafifletecektir.

Taşınma sürecinde farklı stresler yaşayabilirsiniz. Tüm eşyaların paketlenmesi, mobilyaların demonte halde sökülmesi, beyaz eşyaların uygun şekilde ambalajlanması gibi çalışmaların tümünde geride eşyalarınızın kalması oldukça normal olmaktadır.

Stresle yaptığınız işlerde panik olmanız ve sürekli bir şeyler unutmanız çok normaldir. Bu alanda firmamızdan yapacağınız nakliyat taleplerinde çayınızı yudumlarken eşyalarınızın paketlenerek araçlara yüklenmesini izleyebilirsiniz. İşinin ehli olan firmamız, alanında uzman taşıma ekipleri ile oldukça kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı tamamen paketleyerek araçlara yükleyebilecektir.

Bu şekilde eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılması çok uzun zaman alacaktır. Özellikle eviniz yüksek katlarda olduğunda işin zorluğuna, tehlikeli risklerde girebilir. Hem eşyaların hasar alması, hem de tecrübesin bireylerin sağlıkları hakkında çeşitli olumsuzluklar meydana çıkabilir.

Bu olumsuzlara meydan vermemek için Oran Nakliyat hizmetleri arasında asansörlü nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınız yekpare olarak indirilmektedir. Bu şekilde hem zamandan, hem insan gücünden tasarruf etmek mümkün olacaktır. Nakliyat taleplerinizde en uygun zamanlama her zaman için eşyalarınızın paketlenmesinde ve taşınmasında en uygun hava şartlarının yer aldığı durumlar olacaktır.

Ofis taşımacılıklarında ambalajlama çalışmalarına çok daha fazla dikkat etmek gereklidir. Bu alanda dijital cihazların paketlenmesinde özel kullanımlar öne çıkıyor. Çünkü dijital cihazlar oluşabilen sarsıntı durumlarında bile ciddi zararlar görebilir.

Hassas cihazlar özelliklerine göre paketlenmekte ve araçlar içerisinde bu duruma özel olarak yerleştirilmektedir. Ofis eşyalarınızın karlılığınızı sağlayacak yatırımlarınız olduğunun farkında olan Oran Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda ambalajlama- sevkiyat ve yeni adreste teslim etme çalışmalarında oldukça titiz ve özenli hizmetler sunmaktadır.

Fuar taşımacılıkları da özellikle Ankara gibi büyük ve merkezi kentlerde çok fazla tercih edilmektedir. Fuar alanlarına kurulumun belirli bir prosedürleri vardır. Bu durumlarda da uzman deneyimlerine sahip olan firmamız teşhir ve satış için taşıdığınız tüm ürünlerin çok başarılı bir şekilde stantlarda yer almasını sağlayacaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3