pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Mamak Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat

1200’lü yılların ikinci yarısına kadar uzanan bir geçmişe sahip olan Mamak ilçesinin esas kurucuları ahilerdir. Ankara civarında Ahi hükümeti bulunmakta idi. Ve bu alanda yerleşim birimleri kim tarafından yönetiliyorsa onun ismini almakta idi. Mamak ilçesi de Ahi Mamak tarafından yönetilmekte olduğu için onun ismini almıştır.

Kayaş’ta yapılan kazılarda ise Anadolu’nun oluşum tarihine ışık tutulmaktadır. Özellikle Roma döneminde su kaynakları ile ünlü olan ilçede Cumhuriyet tarihinde gecekondulaşma yaşanır. 84 yılı ve sonrasında belediye olan semt, imar hareketleri çerçevesinde yenilenmeye başlar. Bu alanda Mamak Nakliyat firmamızda semt içerisindeki tüm nakliyat taleplerine hem ekonomik, hem de kaliteli çözümler sunmaktadır.

Asansörlü nakliyat çalışmalarımız ile Ankara’nın her alanında taşımacılık çalışmalarımız oldukça profesyonel olarak sağlanmaktadır. Hem eşyalarınızın zarar görmüyor. Hem zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Hem de insan gücünü sadece kontrol alanında bırakarak çok daha kaliteli ve kurumsal çalışmalar elde edilebiliyor.

Nakliyat sektörü içerisinde yenilikleri sürekli olarak takip eden Mamak Evden Eve Nakliyat firmamız asansörlü araçların kullanılabileceklerde alanlarda oldukça yüksek performans ile çalışmalar sunmaktadır. Eşyalarınızın siz çayınızı içerken demonte olarak sökülerek paketlenmekte ve son yudumunuzu almadan yeni adresinizde monte edilerek teslim edilmektedir. Eşya sevkiyatı hakkında ne kadar bilginiz olursa olsun yeterli tecrübe ve araçlarınız olmadığında ya eşyalarınız zarar görür, ya da sağlığınızdan olursunuz.

Günümüzde hemen hemen her hizmet için oluşturulan sektörler içerisindeki firmalar kendi alanlarında uzmanlaşarak kaliteyi çok daha üst sıralara taşımaktadır. Bu alanda Mamak Nakliyat çalışmalarında yaşadığı sorunsuz ve özenli çalışma sistemini tüm hizmet taleplerinde uygulamaktadır. Özellikle değerli eşyalarınızın, yatırımlarınız, hatıralarınızın taşındığının göz önünde bulundurarak çalışmalarında kalite öncelikli olarak hizmetler sunmaktadır.

Eşyalarınızı doğru bir şekilde ambalajlamakta ve bu şekilde çok daha hızlı hareket etmekteyiz. Hızlı, sorunsuz ve güvenilir nakliyat çalışmalarımızın ilk aşaması bilgi toplama olmakta, sonrasında ambalajlama olarak devam etmektedir. Ambalajlanan eşyalarınız araçlara taşınmakta ve yeni adreslerine ulaştırıldığında monte edilerek teslim edilmektedir. Taşınma işinizi sizin için korkulu bir rüya olmaktan çıkan firmamız; fiyatta ve zamandan tasarruf ederek müşteri memnuniyet elde etmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3