pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Keçiören Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Keçiören Nakliyat

Keçiören Nakliyat olarak, sizlere profesyonel düzeyde nakliyat hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, eşyalarınızın yeni adresinize kadar taşınmasında profesyonel taşıma ekipmanları kullanmaktadır.

Böylelikle eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize kadar eriştirilmiş oluyor. Tam donanımlı ve tecrübeli personellerimiz, hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiği ile ilgili bilgi sahibidir.  Personellerimiz eşyalarınızın yapısal özelliklerine en uygun bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirir.

Bu sayede yol süresince ve yeni binanıza eşyalarınızın taşınması esnasında en ufak bir hasar gelmesi bile mevzu bahis değildir.

Profesyonel düzeyde gerçekleştirdiğimiz haneden haneye nakliyat hizmetimizin karşılığı olarak sizlere olabilecek en mantıklı nakliyat ücretini sunmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3