Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde haneden haneye nakliyat sorunu yarayan bir kana olmaya başladı. İnsanlar yıllarca çalışıp hanelerine yeni eşyalar almaktadır her haneden şuan kaliteli lüks eşyalar mevcuttur haliyle mal canın yongası illaki para veriyorsunuz eşyalrınız düzenli taşınması herkesin arzısıdır.

Son zamanlar da internet reklam ağı geniş olduğu için bir çok korsan yeri yurdu olmayan inşaat personeli çalıştıran simsar şahıslar çoğalmıştır   kendini nakliyat şirketi gibi tanıtıp ucuz ücretlere ucuz işçilik yapan insanlara komisyon karşılığı işi satmaktadır başka bir deyişle ondan ona aktarılan bir iş ne kadar sıhhatli olabilir.

Şirketimiz keçiören şenlik semti beyler sokak 3/a adresinde bulunmaktadır 2000 yılındn itibaren keçiören de nakliyat hizmeti sunuyoruz yerimizi değiştirmeden kendimize güveniyoruz şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat hizmetlerini senelerin verdiği deneyim ile sürdürmekteyiz.

Nakliyat öncesi kesinlikle evden eve nakliyat firmasının bürosuna gidiniz k3 yetki dokümanı olmasına dikkat ediniz sonra kesinlikle hanenize eşyalara baktırınız ve sözleşmeli olarak nakliyat yaptırınız.

Son zamanlar da mağdur olan müşterilerime soruyorum bir önceki taşıma hikayesin den der yanıyorlar niçin kontrat yapmadınız nıye bürosuna gitmediniz haneye geldi çok güvendik gerek duymadık unutmayın sahtakar ve dolandırıcıların en tipik özelliği şirin ve sepmatik olmaları sizleri aldanmaya itiyor güven duyuyorsunuz fakat güveniniz boşa çıkıyor .

Keçiören Nakliyat yetki vesikası ve eşya tesbiti yaptıktan sonra kontrat yapılır sözleşmeye üçret nerden nereye gideceği ve yapılacak hzimet yazılır sonradan istenmeyen süprizler yaşanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir