pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Keçiören Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde haneden haneye nakliyat sorunu yarayan bir kana olmaya başladı. İnsanlar yıllarca çalışıp hanelerine yeni eşyalar almaktadır her haneden şuan kaliteli lüks eşyalar mevcuttur haliyle mal canın yongası illaki para veriyorsunuz eşyalrınız düzenli taşınması herkesin arzısıdır.

Son zamanlar da internet reklam ağı geniş olduğu için bir çok korsan yeri yurdu olmayan inşaat personeli çalıştıran simsar şahıslar çoğalmıştır   kendini nakliyat şirketi gibi tanıtıp ucuz ücretlere ucuz işçilik yapan insanlara komisyon karşılığı işi satmaktadır başka bir deyişle ondan ona aktarılan bir iş ne kadar sıhhatli olabilir.

Şirketimiz keçiören şenlik semti beyler sokak 3/a adresinde bulunmaktadır 2000 yılındn itibaren keçiören de nakliyat hizmeti sunuyoruz yerimizi değiştirmeden kendimize güveniyoruz şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat hizmetlerini senelerin verdiği deneyim ile sürdürmekteyiz.

Nakliyat öncesi kesinlikle evden eve nakliyat firmasının bürosuna gidiniz k3 yetki dokümanı olmasına dikkat ediniz sonra kesinlikle hanenize eşyalara baktırınız ve sözleşmeli olarak nakliyat yaptırınız.

Son zamanlar da mağdur olan müşterilerime soruyorum bir önceki taşıma hikayesin den der yanıyorlar niçin kontrat yapmadınız nıye bürosuna gitmediniz haneye geldi çok güvendik gerek duymadık unutmayın sahtakar ve dolandırıcıların en tipik özelliği şirin ve sepmatik olmaları sizleri aldanmaya itiyor güven duyuyorsunuz fakat güveniniz boşa çıkıyor .

Keçiören Nakliyat yetki vesikası ve eşya tesbiti yaptıktan sonra kontrat yapılır sözleşmeye üçret nerden nereye gideceği ve yapılacak hzimet yazılır sonradan istenmeyen süprizler yaşanmaz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3