pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Ankara Kaan Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Ankara Kaan Evden Eve Nakliyat
">
Sektör Evden Eve Nakliyat
Yetkili Kaan PEKER
Telefon 0312 312 12 12
Adres Meşrutiyet Cad. Konur 2 Sok, No:22/8 Çankaya - Ankara
Email info@kaan.com
Web Site http://www.kaan.com
Kayıt Tarihi 18 Aralık, 2018 Salı
Ankara Kaan Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde bugüne kadar bir çok tecrübeye sahip olmuş firmamız. Sizi her türlü güvence altına alarak firma garantisiyle gideceğiniz yere taşıyor. Artvin Baltaş evden eve nakliyat hizmeti olarak bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz her nakliyat işlemimizde önce güven sonra hız şeklinde bir politika izledik.

Sahip olduğumuz değer bizim sektör içerisinde çok daha kendimizden emin bir şekilde hareket etmemizi sağlamış ve bu da daha mutlu müşterilerimizin olmasına olanak tanımıştır. Artvin Baltaş evden eve nakliyat garanti ve sigortalı nakliyatın da bir diğer adıdır.

Firmamızdan hizmet alınırken başlatılacak süreç ile ilgili size geniş bilgilendirme yapılır. Bunun için bizimle iletişime geçmenizle birlikte müşteri temsilcilerimiz adres bilgilerinizi alarak sizi yerinizde ziyaret eder. Bu ziyaretin ana nedeni tamamen sağlıklı bir sürecin oluşturulması ve de nakliyat fiyatlarının belirlenmesi içindir.

Müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız neticesinde görevlendirilen ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyanızın bulunduğu konum ve eşyanın büyüklüğünü değerlendirecektir. Bu değerlendirme neticesinde olası tüm riskler göz önünde bulundurularak taşımanın nasıl yapılması gerektiği konusunda size sağlıklı bilgiler verilir.

Eğer ki daireniz yüksek kattaysa ve asansör kurulumuna müsaitse bu durumda size asansörlü hizmet verilecektir. Bu hizmetin en önemli ayağını güvenlik oluşturmaktadır. Çünkü asansörlü nakliyat yapıldığında eşyanız bina içerisinden indirilme anında herhangi bir kazaya uğramayacaktır. Balkondan alınan eşyalarınız güçlü asansörlerimiz yardımıyla direk olarak aracımızın içerisine indirilir.

Nakliyat sektöründe riski ne kadar aza indirebilirseniz kalitenizi de o kadar artırmış olursunuz bu anlamda firmamız risklerin büyük bölümünü sıfıra indirerek evden eve nakliyat işlemlerinin de çok daha kolay olmasını sağlamıştır. Gelişen yüzüyle Artvin Baltaş evden eve nakliyat bugün taşımacılık sektöründe yükselen bir marka ve bir değer olmuştur. Yalnız Artvin değil aynı zamanda Türkiye’nin 81 iline güvenli nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Firmamızın hizmetleri ve araç filosu hızla gelişerek her gün yeni müşteri kitlesi oluşturmaktadır Müşteri potansiyelimizi memnuniyet çerçevesinde her geçen gün biraz daha büyüterek yolumuza devam ediyoruz.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

2 Responses to Ankara Kaan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3