pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Nakliyat çalışmalarımızda son teknoloji donanımlardan ve alanında uzman personellerinden yararlanan firmamız, memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktadır. Bu alanda Keçiören Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda eşyalarınızın özelliklerine göre paketlenmesi ve yeni adreslerine ulaştırıldığında monte edilerek düzenli bir şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız hizmet talepleri aldığında taşıma yapılacak alan ilgili bilgi toplar. Taşınacak dairenin hangi katta olması, eşya yoğunluğu, mobilya ustasına gerek olup olmadığı, asansörlü araç kullanımları da belirlenecek kriterler arasında yer almaktadır. Ayrıca hazırlanacak taşıma planın da sorunsuz olması için tüm başlıklar oldukça gereklidir.

Ambalajlama çalışmalarına oldukça önem veren firmamız, eşyalarınızı bu şekilde garanti altına almaya çalışmaktadır. Hava kabarcıkları bulunan naylonlarla kaplanan tüm eşyalar araçlara çok dikkatli ve oda oda olacak şekillerde yerleştirilmektedir. Bu şekilde eşyaların yeni adreslerine teslim edilmesinde sorunlar yaşanmayacaktır.

Eşyalarınızı yerleştirme aşamasında da kolaylıklar elde edebileceksiniz. Bu alanda Evden eve nakliyat çalışmalarında asansörlü araçlar sektöre adeta çağ atlatan bir kullanım olmaktadır. Özellikle eski binalardaki dar merdivenler, yeni binalardaki yüksek katlar eşyalarınızın doğru bir şekilde yerleştirilmesinin önüne geçebiliyordu.

Kullandığımız bu araçlar sayesinde bu sorunlar yerini pratik taşıma çalışmalarına bırakıyor. Eşyalarınızın asansörle ile tek tek araçlara indirilmesi çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu şekilde taşımacılıklarda daha az insan gücüne de ihtiyaç bulunmaktadır.

Her açıdan oldukça avantajlı olan asansörlü nakliyat çalışmaları, ofis taşımacılıklarında da kalite sağlayabilecektir. ÖzellikleEvden eve nakliyat çalışmaları içerisinde yatırımlarınız olarak değerlendirilebilecek eşyalarınızın bu şekilde çok daha güvenli bir şekilde araçlara yüklenmesi söz konusudur.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat çalışmalarında da oldukça başarılı olan firmamız özellikle sigortalı taşımacılık çalışmaları ile tercih edilmektedir. Bu çalışmalar ile eşyalarınızın şehirler arası yollarda çok daha güvenilir ve tedbirli bir şekilde seyahat edebilmesi mümkün olacaktır. Ev ve ofis taşımacılıkları dışında tekstil firmaları içinde araçlarımızın iç dizaynlarında askılı taşımacılık sistemleri kullanılmaktadır.

İşyerlerinizi ya da dairelerinizi yeni adreslerine sorunsuz ve karmaşaya fırsat vermeden taşınması oldukça basit olacaktır. Siz kahvenizi yudumlarken eşyalarınız paketlenerek yeni adreslerine doğru yola çıkabileceklerdir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3