pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Esat Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat

Çankaya ilçesine bağlı olan Esat semti, oldukça kalabalık mahaller arasında yer alıyor. TRT’nin mektup adresi olarak hafızlara kazınan Küçükesat Mahallesi de semt içerisindedir.

Ankara’nın merkezi alanları içerisinde bulunmaktadır. Semt içerisindeki nakliyat taleplerine en uygun fiyat seçeneklerini sunan Esat Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız özellikle asansörlü araç kullanımları ile çok daha başarılı nakliyat çalışmaları sürdürmektedir.

Nakliyat yönetimi konusundaki başarısını yapılan ön hazırlık çalışmaları ile sabitlemektedir. Taşıma yapılacak alan hakkında taşıma ekiplerinin en ince ayrıntısına kadar bilgisi olması ile taşıma işleri çok daha pratik bir hal alabilmektedir.

Taşınmak, yeni bir yerde, yeni bir düzen kurmak hemen hemen hepimizin başına gelebilecek değişikliklerdir. Bu durumlarda gereğinden çok panik yaparak işleri içinden çıkılmaz bir hale getirebilirsiniz. Her iş ehlinin elinde kolaydır. Kaliteli hizmetleri ile Esat Evden Eve Nakliyat firmamız taşınma işini sizin için kahve içme keyfine indirgiyor.

Kenardan sadece kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Eşyalarınızın yeni adresine ulaştığında ise eşyalarınızın nasıl yerleştirilmesini istiyorsanız ekiplerimiz istediğiniz düzen içerisinde eşyalarınızı monte ederek teslim edecektir. Bu alanda tecrübeniz yok ise paketleme alanında kolileri çok fazla doldurmamanız önerilir. Her odanın eşyasını kendi içerisinde ambalajlamakta, taşıma ve sonrasındaki yerleştirme aşamalarında pratiklik sağlayacaktır.

Ofis taşımacılıklarında ise teknolojik cihazların doğru bir şekilde paketlenmesi gereklidir. Ekstra sünger ya da köpük gibi malzemelerle bu eşyaların emniyete alınmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma ekiplerimiz gerekli tedbirleri almakta ve eşyalarınızın çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırılmasına çalışmaktadır.

Bu alanda Esat Nakliyat çalışmalarında taşıma ekiplerimizin titiz çalışmaları ile kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Fuar taşımacılıklarında özenli çalışmalara bu alanlarda yapılan kurulumlarda eklenmektedir. Taşıma ekiplerimiz mobilya ve tesisat ustaları gibi elemanlardan da oluşmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın taşınma sırasında gerekli olabilecek tüm aşamalarında teknik destek anında yanında olacaktır.

Eşyalarınızın sadece sevkiyatını değil, muhafazalı bir şekilde paketlenmesini ve yeni adreslerinde monte edilerek işinizi kolaylaştırmasını da sağlamaktayız. Nakliyat çalışmaları bu nedenle bir bütün olarak ele alınmaktadır. Eşyalarınızın hiç zahmetsiz bir şekilde yeni adreslerine yerleştirilmesi kaliteli ve güvenilir firmamızın özverili çalışmaları sağlanabilecektir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3