pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Eryaman Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman, 10 adet mahalleden oluşmaktadır. Osmanlı dönemlerine uzanılacak olursa bu alanda bir Eryaman köyü bulunmakta idi. 80’li yıllarda o dönemin en modern yerleşim planı olarak Eryaman alanı seçilmiş ve TOKİ projeleri ile semtin yüzü değişmeye başlamıştır.

Etaplar halinde yapılan projelerde genellikle çok katlı evler yapılmıştır. Toplu konut projeleri ile nüfusu her geçen gün çok daha fazla artmaktadır. Göksu Parkı ise Ankara’nın en önemli dinlenme mekânları arasında yer alır. Semt içerisindeki nakliyat taleplerini çok hızlı bir şekilde karşılayabilen Eryaman Nakliyat her taşıma programı için ayrı bir proje oluşturmaktadır.

Kurumsal çalışmaları ile oldukça başarılı şekillerde nakliyat çalışmalarını yürüten firmamız, koordinasyonu sağlarken ön hazırlık aşamasında elde edilen tüm verileri kullanmaktadır. Ön hazırlık aşaması nakliyat çalışmalarının başarısını ve kalitesini belirler.

Evinizin kaç odalı olduğu, kaçıncı katta yer aldığı, mobilya ve tesisat ustalarının gerekli olup olmadığı, eşyalarınız için kullanılabilecek en uygun malzeme ve araç seçimi belirlenmektedir. Buraya kadar belirlenen tüm kriterler için ekipler belirlenmekte ve tüm evin eşyaları çok kısa bir zaman diliminde yeni adresinizde aynı şekli ile transfer edilebilmektedir. Nakliyat sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Eryaman Nakliyat tüm aşamalarda eşyalarınızda çizikler dahi oluşmasına fırsatlar vermeden çalışmalar yürütmektedir.

Asansörlü araçlar son dönemlerde nakliyat çalışmalarını çok daha profesyonel bir alan taşımıştır. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde binalarda artan kat sayısı, eşyaların taşınmasında çok önemli problemler oluşturabiliyor. Daha yep yeni eşyalarınız evinize gelmeden hasar alabiliyor. Bu durumlarla karşılaşma riskini sıfırlayan firmamız asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınızı yekpare olarak evinize çıkarmaktadır.

Ya da indirmektedir. Bu şekilde zamandan, insan gücünden tasarruf edilmekte ve bu olağan bir şekilde fiyatlara yansımaktadır. Bu alanda Eryaman Nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşımacılıkları, fuar taşımacılıkları ya da tekstil taşımacılıklarında kaliteli ve sorunsuz çalışmalar yürütmektedir.

Metot ve kullanılan araçlar bakımından taşıma ekibimiz eşyalarınızın adeta güvencesi olmaktadır. Şehirler arası yollarda ekstra bir önlem için ise sigortalı taşımacılık hizmetleri önerilebilmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3