pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Emek Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Emek Evden Eve Nakliyat

Firmamız eşyalarınızı inceleyerek hangi boyutta eşyalarınızın taşınacağını, kaç işçinin görev alacağını, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi gibi benzer hususları değerlendirerek taşınmanızın programınızı yapar. Emek Nakliyat hizmeti siz ağır müşterilerine sigortalı nakliye ücreti, ambalajlı taşıt, marangozlu taşımacılık ve yerli navlun hizmeti vermektedir. Görevden alınma günü öncesinde firmayı aradığınız zaman özgür eksperi ile evinizi taşımaktadır.

Firmanın amacı mal giderme günü daha problemin oluşmaması ve taşımacılık hizmetinin koordineli amma şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır. Başta toplu konut içindeki bütün ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya hazır ülkü getirilecektir. Eşyanızın gideceği yer de bilge elemanları demonte gören eşyaların monte aşaması yapılır.

Müşterilerine güvenli hızlı ve daha ekonomik hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş Emek Evden Eve Nakliyat dağıtımlarınızı aktife kayıtlı araçları ile ve anlaşmalı çalıştığı firması ile yürütmektedir. Müşteri memnuniyetinin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için konusunda uzmanlaşmış personeli yükleme esnasında gözetim hizmeti vermektedir.

Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlamaktadır. Bu şekilde sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir yurtiçi ve şehir içi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşursunuz.

Ham madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, kalite kontrol, dağıtım, müşterisinden tahsilat ve tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştirir, yönetir, raporlar ve sadece işine odaklar. Yurt içinde çalıştığı bölgelerde uzman, donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapar. Komple kamyon taşımacılığı hizmeti ile hem şehir içi hem de şehir arası sevkiyatınız da önemli maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Elektronik eşyalarınızı özenle ambalajını yapan Emek Nakliyat daha sonra özgül köpüklü karton koliler içine yerleştirir. Şehir içi evden eve navlun hizmetleriniz de firmayı aramadan azim vermektedir. En ekonomik fiyatlarla ve belirsin çelik kasa ticaret filosu araçlarımız, akıllı değnek kadrosu ile birlikte sizlere telefon kadar uzaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3