pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Elmadağ Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Zamanın hızına yetişmek profesyonellik ister. Yeniliklere uyum sağlamak ve kendisini geliştirmek isteyen firmalar ait olduğu sektörde lider olmak ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına mücadeleler vermektedir.  Tam da bu şekilde çalışan ve her daim müşterilerine en iyileri sunan Elmadağ Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin her ayrıntısına dikkat ederek kusursuz hizmetlere imza atmaktadır.

Herkes için değerli olan eşyaları en doğru ekipmanlar kullanarak muhafaza eden ve alanında uzman ekip ile taşımaları gerçekleştirecek olan araçlara taşımakta olan nakliyat şimdilerde soluksuz çalışmaktadır. Sahip olduğu müşteri potansiyelini her daim artıran ve gerekli güveni müşterilerine vererek onların menfaatlerine çalıştığını gösteren firma fiyatlarında da büyük ölçülerde uygunluk sağlamaktadır.

Çok daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlayan ve sektörde en iyiler arasında yerini almak isteyen Elmadağ Nakliyat kendilerine gelen müşterilerine sunmakta oldukları hizmetleri hakkında her türlü bilgiyi vermektedir.

Eşyaları sigortalayan ve bu sayede eşya sahiplerinin maddi zararlara uğramamasını sağlamakta olan nakliyat eşya depolama, parça eşya taşıma konusunda da arzu edilen hizmetleri sunmaktadır.

Müşterileri ile gerekli anlaşmaları yaptıktan sonra ekspertizi adreslere yönlendiren ve sigorta poliçesini olması gerektiği şekilde hazırlatmakta olan nakliyat yine aynı şekilde kendi ekiplerinin eşyaları analiz etmelerini ve gerekli olacak olan ekipmanları belirlemelerini istemektedir. Sonrasında tüm ekipmanların hazırlanması ve ekibin kurulmasının ardından eşyaları olması gerektiği şekilde toplanmalarını ve taşınmalarını sağlamaktadır.

Taşınmalar sırasında mutlaka kullanılmakta olan asansör sistemi de özellikle ağır eşyaların kolay şekilde zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bu özel sistem sayesinde dar merdiven aralıklarında saatlerde eşyalarla uğraşılmamakta olup, kolay şekilde zamandan büyük ölçüde tasarruf edilerek eşyaların taşınması sağlanmaktadır.

Uzun yıllardan beri sektörde hizmet vermekte olan Elmadağ asansörlü nakliyat kendisini geliştirmekten büyük ölçüde memnun olmakta ve bu sayede müşterilerini de memnun etmektedir. Hizmetlerinin her birinin kendisine özel fiyatları olup, bu sayede kimse almış olduğu hizmetten daha fazla paralar ödemek zorunda da kalmamaktadır.

Nakliyat ile çalışıp sorun yaşamadan taşınmak isteyenler birkaç gün öncesinde nakliyat ile görüşmeleri gerekmektedir. Sonrasında kendileri işlerinin başına geçip tüm işi nakliyat firmasına bırakmalıdırlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3