pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Çayyolu Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmeti, ev taşıma işlemi gerçekleşirken vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır. Hem ev taşıma işlemini kolaylaştırması açısından, hem de zaman açısından hız kazanmanızı sağlayan nakliye şirketleridir. Ankara’nın Çayyolu ilçesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıp, Ankara geneli nakliye şirketi olma yolunda ilerleyen Çayyolu nakliyat, sizler için kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresidir.

Genel olarak nakliye firmaları düşünüldüğünde,  nakliye firmaları arasında hızlı ve uygun fiyata hizmet sunan şirketler arasında yer almaktadır. Firmamız sizin ihtiyaçlarınız için en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekte, her geçen gün yeni bir hizmet ile bu hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Çayyolu nakliyat olarak size en güvenilir ve uygun fiyata hizmet sunmayı amaç olarak belirlemenin yanı sıra, önerilerinizi göz önünde bulundurarak bir sonraki taşıma işleminde sizin için vazgeçilmez tercihler arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Çayyolu nakliyat olarak size verdiğimiz hizmetlerden bazıları;

  • Eşyalarınız için özel ambalajlar ile paketlenmesini sağlamak, ( kırılma ve çizilmeye karşı önlem olarak özel ambalajlarımız bulunmaktadır. )
  • Asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirip, kat sorununu ortadan kaldırmayı hedeflemek,
  • En güvenilir ve kaliteli hizmetin yanı sıra sizin için en uygun fiyata taşıma işlemini gerçekleştirmek,
  • Eşyalar taşınırken herhangi bir zarara karşı teminat vermek,
  • Ulaşılacak mekana en kısa zamanda ulaşmak, hizmetlerimizden bazılarıdır.

Ev Taşıma Yöntemleri

Birçok müşterimizin korkulu rüyası olan eşyalarım çizilecek mi kırılacak mı diye kafanızda soru işareti yer almasın. Şirketimiz özel ambalajlar ile hem çizilmeyi engelleyip, hem de kırılma olasılığını minimuma düşürmekte olup, aksi bir durumda garanti vermektedir. Eşyalarınız kaybolması veya eksik çıkması gibi bir durum söz konusu değildir.

Çalışanlarımız ile size en mükemmel ve ihtiyacınız doğrultusunda gerekli olan en kalite ve güvenilir hizmeti sağlamaktayız. İşimize önem vermekte olup, seçtiğimiz çalışma arkadaşlarımızı da belli kriterlere göre seçmekteyiz. Aradığımız kıstaslardan bazıları; çalışanlarımızın bu alanda uzman olması, yani daha önce birçok taşıma işlemini gerçekleştirmiş ve bu işi özen göstererek yapan kişiler olması ve zaman açısından verilen süre içerisinde işini sıkıntı yaşamadan gerçekleştirmesi yer almaktadır.

Önceden verdiğimiz hizmetlere sitemizden göz atarak, kalitenin ve güvenilirliğin bizim için ön planda olduğunu bir kez daha belirterek, bizi tercih ettiğiniz ve memnun kaldığınız da tavsiye edeceğiniz için teşekkür ederiz. Bizden beklediğiniz maksimum hizmeti size vermekten gurur duymaktayız. Keçiören nakliyat firması ile ortak olup, bulunduğunuz konuma göre şirketlerimiz size en yakın ve en hızlı hizmeti vermektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3