pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Çankaya Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin nüfusu ile en kalabalık ilçesi olan Çankaya, Ankara’nın orta bölümünde yer alıyor. Eğitim alanında pek çok kurum bulunduran ilçenin nüfusu bu nedenle gün içerisinde iki katına da çıkabiliyor. Tarihi Hititlere dayanan semt, 19 yüzyılda önemini kaybetmektedir. Sonrasında ise Bağdat Demir yolu yapımı ile tekrar popülaritesi artmış, kurtuluşa savaşında da önemli bir merkez olan Çankaya, 1936 yılında ilçe olmuştur.

Semt içerisindeki nakliyat çalışmalarında ise Çankaya Nakliyat çalışmaları yürüten firmamız kalite odaklı hizmetler vermektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak farklı alanlarda bir adres değişikliği durumu yaşadığınızda mutlaka ilk akla gelen taşınmanın zorlukları olmaktadır. Yeni bir yerde yeni bir düzen kurmak çoğu zaman uzun bir süreç olabilir.

Bu süreci sizler için en uygun seviyelere getiren firmamız çalışmalarında kaliteli ve titiz programlar yapmaktadır. Eşyalarınızın taşınmasında modern, kullanışlı ve kaliteli araç gereçler kullanan firmamız eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Firmamız ön hazırlık çalışmalarından itibaren profesyonel bir nakliyat çalışması yürütmektedir. Bu alanda Çankaya Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz arasında asansörlü nakliyat çalışmalarımızda bulunuyor.

Ankara en gelişmiş ve modern şehirleşmenin örneklerinin olduğu bir alan olmaktadır. Bu nedenle yüksek katlı binalar çok fazla yer almaktadır. Asansörlü araçlarla nakliyat aşamalarında oldukça pratik çalışmalar oluşturulmaktadır. Asansörlü araçlar yüksek katlardaki balkon kısımlarına kadar uzanmaktadır. Bu şekilde eşyalar yüksek katlı merdivenlerden parça parça indirmek yerine, yekpare olarak asansörler üzerinden inecektir.

Şehir içinde ve şehirlerarasında nakliyat çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyat çalışmalarında çok ideal kullanımlar oluşturulmaktadır. Her taşıma projesi için farklı bir poliçe oluşturulmaktadır. Nakliyat alanında eşyalarınızın kaliteli malzemelerle paketlenmesi çok önemlidir. Mobilya, beyaz eşya gibi malzemelerin taşınma esnasında hiçbir sarsıntıdan etkilenmemesi için hava kabarcıklı malzemeler kullanılmaktadır.

Bu alanda Çankaya Nakliyat çalışmalarımızda kullanılan bu kaliteli malzemeler nakliyat çalışmalarımızın adeta sigortası olmaktadır. Çünkü alınan her tedbir kalite alanında çıtanın bir kat daha yükselmesini sağlayacaktır. Firmamız kalite çıtasını her geçen gün çok daha fazla yükseltmektedir. Ve bu şekilde taşınma planlarınız tahmin edemeyeceğiniz kadar kolaylaşmaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3