pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Batıkent Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Batıkent Evden Eve Nakliyat

Tayininiz çıktı ve başka bir ile taşınmanız gerekmekte ya da yeni bir ev satın aldınız ve hemen evinize geçmek istiyorsunuz. Önünüzdeki zamanın ne kadar eziyetli ve masraflı olduğunu bildiğiniz için de biraz tedirgin olmaktasınız. Fakat hiçbir şeyden korkmamalı ve masrafları düşünmemeli yalnızca Batıken Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.

Uzun zamandır sektörde hizmet vermekte olan nakliyat sizlerden gerekli bilgileri almakta ve sonrasında hazırlıkları yaparak eşyaları toparlamaya başlamaktadır. Ekip müşterilerinden özel eşyalarını almalarını ve bir gün öncesinden prizden buzdolabı ve derin dondurucularının çekilmesini istemektedir. Sonrasında kendisi ev sahipleri tarafından gösterilen tüm eşyaları kaliteli malzemeler kullanarak ambalajlamakta ve araçlarına taşımaktadır.

İşlerin hızlı şekilde devam edebilmesi adına ekibin farklı alanlarda da iyi olması gerekmektedir. Örneğin kendi imkânları ile taşınacak olan kişiler mobilya ve beyaz eşyaları sökecek ustalara günler öncesinden haber verdikleri halde beklemek zorunda kalmakta ve zaman kaybetmektedirler. Yine aynı şekilde bu ustalara da ödemeler yaparak ekstra masraflar yapmaktadırlar.

Oysaki Batıkent Evden Eve Nakliyat bünyesinde bu konuda tecrübeli olan kişiler tüm bu işlemleri gerçekleştirmekte ve bu sayede zaman kaybı da yaşanmamakta ekstra paralar harcanmak zorunda da kalınmamaktadır. Her taşınmayı kendisine özel planlamayan, tüm ekip ve ekipmanları gerektiği oranlarda hazırlayan nakliyat fiyatları da vermiş olduğu hizmetlere göre ayarlamaktadır. Buda müşterilerinin hoşuna gitmekte ve herkes aldığı hizmet kadar ödemeler yapmaktadır.

İşlerin daha da kolaylaşması ve kısa sürede bitmesini sağlayan asansör sistemi aynı zamana daha önceleri ne kadar dikkat edilse de yaşanmakta olan olumsuzluklarında önüne geçmektedir. Sistem sayesinde oldukça rahat taşınan tüm büyük ebatlı eşyalar ve diğer tüm koliler araç içerisine de olması gerektiği şekilde yerleştirilmektedir.

Kullanılan kaliteli malzeme ve düzenli yerleştirme sayesinde seyahat sırasında istenilmeyen durumlarda yaşanmamaktadır. Müşterilerini memnun etmek ve her daim onların menfaatine hizmetler sunabilmek adına çalışan Batıkent asansörlü nakliyat günün her saatinde hizmet vermek için hazır halde bulunmaktadır.

Söz verdiği zamanlarda eşyaların bulunduğu mekânlara gelen ve toparlamaları gerçekleştiren nakliyat yine aynı şekilde söz vermiş olduğu zamanlarda eşyaları yeni yerlerine ulaştırmaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3