pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Balgat Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Balgat Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetine önem veren ve sektördeki varlığını çok daha uzun yıllar lider nakliyat firması olarak devam ettirmeyi arzu eden Balgat Nakliyat kendisini her daim geliştirmektedir. Teknolojiden faydalanan ve işlerini kolaylaştıracağını düşündüğü tüm ekipmanları bünyesine dâhil eden nakliyat tüm bu hizmetleri sıfır kusur ile kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirmektedir.

Evden eve, ilden ile nakliyat hizmetleri sunmakta olan firma mesafeler ne kadar uzak olsa da kendisini tercih eden tüm müşterilerinin eşyalarını söz verdiği tarihlerde taşımaktadır. Araçları, ekip sayısını ve kullanacağı malzemeleri eşyaları gördükten sonra belirlemekte olan nakliyat yine aynı şekilde fiyatlarını da vermiş olduğu hizmet oranlarına göre belirlemektedir. Uygun fiyat ve uygun ödeme şekilleri ayrıca müşterilerinin de nakliyata olan memnuniyetini artırmaktadır.

Güler yüzlü ekibi ve sahip olduğu prensipleri ile müşterilerine gerekli güveni veren Balgat Evden Eve Nakliyat tüm eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen ve en ufak bir darbe almalarına dahi engel olan deneyimli ekibi sayesinde ismini çok geniş alana ulaştırmış durumdadır.

Ev ve iş yeri eşyalarının taşınmasının yanı sıra farklı nedenlerden dolayı bir süreliğine eşyalarını güvenli mekânlara bırakmak isteyen kişilerinde derdine derman olmaktadır. Aynı şekilde eşyaları özenle toparlayarak yerlerinden alan nakliyat bakımlı ve güvenli olan depolarına ulaştırarak müşterileri tarafından belirlenmiş olan süreler boyunca muhafaza etmektedir. Yine aynı şekilde başka şehirlere götürülmesi gereken tek parça eşyaları da sahiplerinden almakta ve verilen adreslere sorunsuzca ulaştırmaktadır.

Eşyaları taşıma sırasında kullandığı ve işlerini büyük ölçüde kolaylaştırdığı asansör sistemini de tüm taşınmalarda kullanmakta olan nakliyat bu sayede kısa süreler de çok daha fazla taşınmalar gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı, yatak dolabı, baza, konsol, vitrin, derin dondurucu, halı ve diğer tüm ağır ya da hafif eşyaları merdivenlerden inip çıkartmak için vakit kaybetmeden ve ufak bir çiziğe dahi sebebiyet vermeden taşıyan Balgat Asansörlü Nakliyat her daim hazır olarak beklemektedir. Taşımaları yapacağı tarih ve adreslerin önceden belli olması sayesinde aynı yöne gidecek olan kişilerinde kendisine ulaşmasını ve iki ev eşyasının aynı araç ile taşınarak eşya sahiplerinin ceplerinden daha az paralar çıkmasını sağlamaktadırlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3