pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Bala Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Bala Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın doğusunda yer alan Bala ilçesi, 2,830 km2 yüzölçümüne sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk Bala millet vekili olarak meclisi girmiştir. 1850 yılına ait Osmanlı arşivlerinde bu semt ile ilgili bilgiler yer alıyor. Burada yaşayan halkın Türkmenistan Daşoğuz kökenli olduğu bilgileri kayıtlarda yer almaktadır.

O dönemlerde cemaatler halinde gelip bölgeye yerleşen yörükler semtin oluşmasını sağlamıştır. Ayrıca orta Anadolu’nun en zengin halay bölgesi olarak ta anılan Bala, hala kültürel özelliklerin yaşatılmaya çalışıldığı bir yer olmaktadır. Semt içerisindeki nakliyat çalışmalarında ise Bala nakliyat hizmetlerimiz ile firmamız yöre halkının tüm taleplerine cevaplar vermektedir. Nakliyat alanında evden eve taşımacılıklarda elinizi hiçbir şey sürmeden eşyalarınızın yeni adreslerine taşınmaları sağlanabiliyor.

Evden eve taşımacılık çalışmaları içerisinde ambalajlama çok önemlidir. Evlerde mobilya, beyaz eşya ve çok değerli antikalarınızı özellikleri baz alınarak ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında eşyalarınızda çizikler dahi oluşmaması için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Bu alanda Bala nakliyat hizmetlerimiz arasında tekstil taşımacılıkları da buluyor.

Tekstil ürünlerinin araçlarda kırışmadan transfer edilmesini sağlayabilecek askılı dizaynlar sayesinde bu alanda pek çok firmaya kurumsal nitelikte profesyonel hizmetler verilmektedir. Daire taşımacılıklarında da kırışmasına istemediğiniz eşyalarınız için askılı iç dizaynları olan araçlar kullanılabilmektedir. Fuar taşımacılıkları da Ankara içerisinde en çok tercih edilen çalışmalarımız arasında yer alıyor. Bu alanda teşhir niteliğindeki tüm eşyalarınızı ve tüm stant malzemelerinizi paketleyerek sevkiyatı yapılmakta ve kurulması gereken alanda kurularak teslim edilmektedir.

Sigortalı taşımacılık çalışmalarını da şehir içi ya da şehir dışı taşımacılık hizmetlerinde talep edebilirsiniz. Nakliye çalışmalarında amaç teslim alınan tüm eşyaları herhangi bir sorun yaşanmadan yeni adreslerine alındığı şekli ile bırakılmasıdır.

Bu ilke ile çalışan Bala nakliyat firmamız eşyalarınızın orijinal hali ile teslim edilebilmesi için nakliyat alanında yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Taşıma ekipleri gelişen metotları anında incelemekte ve fayda getirdiği taktirde anında bünyesine katmaktadır. Bu şekilde de eşyalarınızın sizin yatırımlarınız, hatıralarınız olduğunu unutmayarak özenli, titiz, kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızda nakliyat alanında modern araçlar ve teknikler her an yenilenerek kullanılmaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3