pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Ayrancı Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat

Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan Ayrancı, TBMM güneyinde yer alıyor. Semt Aşağı Ayrancı ve Yukarı Ayrancı olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Üç mahalleden oluşmaktadır. Kavaklıdere’nin batısında yer alan semt, ilçenin en gözde mekânları arasında yer alıyor.

Semt içerisinde evden eve nakliyat çalışmaları için Ayrancı Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren firmamız tüm taşıma ekibi ile kaliteli ve memnuniyet oluşturan bir kullanım oluşturacaktır. Tüm eşyalarınız firma güvencesi içerisinde taşınmaktadır. Özellikle parça eşya taşıma konusunda oldukça deneyimli olan firmamız kapınıza kadar gelmekte ve eşyalarınızı paketleyerek yeni adresinize belirtilen tarihte ulaştırmaktadır.

Ankara içerisinde oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Ayrancı Nakliyat firmamız, nakliyat alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunulmaktadır. Bazı durumlarda nakliyat günü aniden değişebilir ve eşyalarınız için uygun bir muhafaza alanı gerekli olabilir. Bu durumlar içinde en uygun hizmetleri veren firmamız eşyalarınızı güvenli depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınızın hijyenik ve güvenlik önlemleri alınan depolarımızda istediğiniz tarihe kadar kalabilmektedir. Sonrasında ise istediğiniz yere bu eşyaların ulaştırılması mümkün olmaktadır. Nakliyat alanında evden eve nakliyat çalışmalarında anlık olarak ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu farkında olan firmamız çalışmalarında eşyalarınızın yanında güveninizi de taşıdığının farkında olmaktadır.

Tekstil taşımacılığı hizmetlerinde de araçlar içerisinde mutlaka askılı dizaynlar yer alıyor. Bu askılı dizaynlarla da eşyalarınızın kırışmadan yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Özellikle geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınızın genişliği ne olursa olsun eşyalarınızı tek seferde taşıyabilecek kapalı kasa araçlara sahiptir.

Bu alanda Ayrancı Nakliyat firmamız nakliye taleplerinde eşya yoğunluğunu mutlaka öğrenmektedir. Bu şekilde araç tayini yapmakta ve eşyalarınızın taşınmasında kaliteli kullanımlar elde edilmektedir.

Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında oda oda olarak eşyalarınızın ambalajlanmasının ardından eşyalarınız bu düzen içerisinde araçlara yüklenmektedir. Bu şekilde de eşyalarınızın yeni adreslerine yerleştirilme aşaması da oldukça pratik ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Eşyalarınızı demonte olarak taşıyan ekiplerimiz monte ederek ve istediğiniz yere yerleştirerek eşyalarınızı teslim etmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3