pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Ankara Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşterilerine değer veren ve onların hiçbir şekilde mağdur olmamasını isteyen Ankara nakliyat çalışmalarını teknoloji harikası sistemler ile yapmaktadır.  Tek kullanımlık olan ve kalitesi ile eşyaları en iyi şekilde muhafaza eden ambalajlar, dayanıklı koliler, koltuk ve yatakların üzerine örtülen naylonlar taşınmaların hasarsız sonuçlanması adına önemli olmaktadır.

Eşyalar ağırlıklarına göre kolilere yerleştirilmekte ve taşınmalar sırasında kolilerde parçalanma ya da yırtılma gibi sıkıntılar yaşanmaması adına gerekli önlemler alınmaktadır. Koliler ve diğer tüm eşyalar kapalı kasa tercih edilen araçlara asansör sistemi sayesinde taşınmaktadır. Bu sistem ekibin daha az enerji harcamasını sağladığı gibi eşyaların zarar görmemesini ve taşınmaların sürelerinin daha kısa olmasını da sağlamaktadır.

Ülkemizin her noktasını istenilen zamanlarda hizmet sunmakta olan Ankara evden eve nakliyat sektörde güvenilirliğin temel olduğunun bilincinde olup, bu konuda gerekli olan güveni müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli hizmetleri ile büyük memnuniyetler kazanmakta olan nakliyat olumlu tepkilerin çok fazla alana duyulması sayesinde sahip olduğu müşteri potansiyelini büyük ölçüde artırmaktadır.

Bünyesinde görevli olan ekip elemanlarının her birinin farklı alanlarda yeteneklerinin olması da eşya sahiplerinin taşınmalar sırasında başka usta arayışları içerisine girerek zaman kaybetmesinin önüne geçmektedir. Mobilyalardan anlayan ve montajlarını gerçekleştirebilmekte olan ekip elemanları sökülmesi gereken mobilyaları söküp, dikkatlice paketlemektedir. Yine aynı şekilde yeni adreslerde ev sahipleri tarafından belirlenmiş olan yeni yerlerinde kurulumlarını gerçekleştirerek kullanılabilir hale getirmektedir.

Hizmetlerinin her noktasına dikkat eden Ankara asansörlü nakliyat kullanmakta oldukları asansör sisteminin taşınmalarda sorun yaşatmaması adına bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Sisteme gözü gibi bakan nakliyat bu sayede daha önceki yıllarda oldukça uzun süren ve büyük yorgunluklara neden olan taşınmaların tarihe karışmasını sağlamaktadır.

Ev ya da iş yeri adreslerinde değişiklik yapacak olan kişiler tercih edecekleri nakliyatta bu özel sistemin var olmasına ve eşyalara sigorta yapılıp yapılmadığına bakmaktadırlar. Ancak bu özel hizmetleri sunmakta olan firmalar ile çalışarak maddi ve manevi kazançlar elde etmektedirler. Zamanının ve paralarının değerini bilen kişilerde tüm bu ayrıntılara özen göstererek onlar için çalışan nakliyatın hizmetlerinin farkına varıp, gerekli görüşmeleri yapmalıdırlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3