pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum Abidinpaşa Evden Eve Nakliyat | Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Nakliyat
Abidinpaşa Evden Eve Nakliyat

Adını Osmanlı dönemin Valilik yapan Abidin Paşa’dan alan semt, Ankara içerisinde yer almaktadır. Ulus ve Kızılay’a yakın olan semt, Çankaya ilçesine bağlıdır. Cebeci tren istasyonuna yakın olan semt, küçük Keçiören olarak ta tanımlanabilmektedir. 70’li yıllarda ülkücü semti olarak bilinen mahalle, günümüzde daha çok üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bir alan olmaktadır.

Bu alanda Abidinpaşa Nakliyat çalışmalarımız ile eşyalarınızın çok daha güvenli ve pratik bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmaları mümkün olmaktadır. Tayin, iş değişikliği ya da değişen okul düzenleri ile oturduğunuz alandan taşınmanız gerekli olabilir. Tüm bu durumların çok karmaşık bir hal almadan, başarılı bir koordinasyonlarla tamamlanması için firmamız hizmet talebi alındığı andan itibaren titiz ve özenli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyat çalışmalarında esas olan eşyaların doğru bir şekilde ambalajlanması ve doğru araçlar, planlı taşıma ekipleri ile koordineli olarak taşınabilmesidir. Genel olarak planlanan taşınma tarihinde taşıma ekipleri hazır bir plan üzerinden eşyalarınızı çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde araçlara yüklemektedir. Özellikle giriş ya da ikinci katlar gibi yüksekliklerdeki binalardan eşya taşınması çok daha pratik olabiliyor. Bunun dışında Abidinpaşa Evden Eve Nakliyat çalışmaları içerisinde ofis taşımacılığı da önemlidir.

Ve kurumsal çalışmalarla şekillendirilmesi gereklidir. Tecrübesiz ve bu alanda bilgisi olmayan kişiler yatırımlarınız konumundaki eşyalarınıza hasar verebilir. Bu nedenle eşyalarınızın öncelikle köpük, plastik malzemeler gibi ambalajlama seçenekleri ile doğru bir şekilde paketlenmesi ve sonrasında yeni adreslerine güven içerisinde götürülmesi gereklidir.

Depolama hizmetleri de sunan Abidinpaşa Nakliyat firmamız eşyalarınızı belirlediğiniz tarihe kadar muhafaza edebilecektir. Bu şekilde eşyalarınızın nakliye öncesinde ya da sonrasında ev durumu ayarlana kadar muhafaza edilmesi de mümkün olabilecektir. Bazı durumlarda ülke geneline hizmet veren firmamız güvenilir özellikleri ile parça eşya taşıma çalışmaları da yürütmektedir.

Asansörlü taşımacılık çalışmaları da firmamız için modern ve teknolojik bir imkan olmaktadır. Evinizin bulunduğu kata kadar yükselen asansör kısımları eşyalarınızı bütün olarak indirebilmekte ve araçlara yüklenmesini sağlayabilmektedir. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine hızlı, düzenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan çalışmalarımız ile firmamız sektörünün öncü isimleri arasında yer almaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Astur Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Nakliyat   09-05-2018

Taner Bey bu kıymetli yorumunuz dan dolayı size çok teşekkür ediyorum Bir dahaki taşımamız da yanınızda olacağımızdan Hiç şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum


Astur Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

YouTube To MP3